AnasayfaTeknoloji Haberleri › iPhone SE Ön Siparişe Açıldı

iPhone SE Ön Siparişe Açıldı

Apple, düzenlediği etkinlikte yeni cihazlarını tanıtmıştı geçtiğimiz günlerde hatırlayacaksınız. Bunların başında da 4 inçlik ekranı ile dikkat çeken yeni iPhone modeli iPhone SE. Cihaz, gün itibari ile başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada ön siparişe açıldı. 

2013 yılında satışa sunulan iPhone 5s modeli’de böylece iPhone SE modelinin çıkışı ile birlikte sonlanmış oldu. Peki iPhone 5s modelini alabilecek miyiz bu yeni model çıktığından dolayı? Tabi ki almak isteyenler üçüncü parti perakendeciler tarafından satışa sunulan iPhone 5s modelini alabilecekler. Sadece Apple Store’da artık yerini iPhone SE modeline bırakacak.

iphone-se-1

iPhone SE modeli altın, gümüş, uzay grisi ve roze renkleri ile birlikte satışa sunuluyor. Şuanda Amerika’da ön siparişe başlayan Apple’ın yeni modeli iPhone SE, ülkemizde’de 29 Mart itibari ile ön siparişine başlanacak. Türkiye fiyatı 16 GB için 1,999 TL olarak belirtilirken, 64 GB’lık modelinin 2,399 TL olarak satışa sunulacak.

iPhone SE inceleme sayfasından daha fazla detayları alabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.