AnasayfaTeknoloji Haberleri › iPod Touch 100 Milyon Sattı

iPod Touch 100 Milyon Sattı

Dünya teknoloji devi Apple, yeni satış rakamları ile rekorlar kırıyor. Apple şirketinin popülerlik ve yükselmesinde en önemli taşlarından olan iPod Touch, 2007 yılından beri 100 milyon satış rakamını bırakan tek multimedya cihazı olarak tarihe geçti.

Apple’ın şu son günlerde yeni bir iPod Touch üzerinde çalıştığı iddiaları gündemdeydi. Yeni iPod’un arka kamerası bulunmayacak şekilde geleceği de iddialar arasında. 2007 yılında ilk kez duyurulan iPod Touch, hatırlayacağınız gibi iPhone tasarımına oldukça benziyordu. Apple’ın dönüm noktalarından birisi olan iPod ürünü en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyordu. iPod Touch’un oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

ipod-touch-100-milyon

Son dönemlerde sizlere sürekli akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar konusunda bilgiler veriyoruz ancak iPod Touch kendi alanında kırılması zor bir rekora imza attı. Dünya üzerinde başka hiçbir multimedya cihazının bu satış rakamlarına ulaşması oldukça zor görünmekte. iPod Touch‘un bu başarısını bizlerde kutluyoruz. Yeni nesil iPod Touch’lardaki alternatif renk seçenekleri olacağı duyurusunu da sizlere yapalım.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.