AnasayfaTeknoloji Haberleri › İşte Karşınızda Playstation 4 Görselleri

İşte Karşınızda Playstation 4 Görselleri

Bugün sizlere duyurusunu yaptığımız Playstation 4 Fiyatı ile ilgili haberde görsel yoktu. Gün içerisinde ortaya çıkan Playstation 4’e ait resmi görseller yayımlandı. Uzun süreden beri Playstation 3 oyun konsolu ile karşımıza gelen Japonya kökenli donanım ve yazılım devi Sony, Şubat ayının ilk günlerinde yeni nesil oyun konsolu Playstation 4‘ü resmi olarak duyurmuştu. Fakat yeni oyun konsolunun görsellerini şuana kadar paylaşmamıştı. Teknik özellikleri hakkında bilgiler gelsede Sony tasarım hakkında ser verip sır vermiyordu.

Ancak bugünde yaptığımız haberde Playstation 4’ün hem fiyatı resmileşti hemde resmi görselleri yayımlandı. Nihayet E3 2013 etkinliğinden sonra Sony‘nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4‘e ait görseller paylaşıldı. Playstation 4’ün teknik özelliklerini tekrar hatırlayacak olursak Playstation 4 AMD tarafından geliştirilen işlemciden güç alıyor. Playstation 3‘de ki Cell mimarisinin aksine x86 yani PC mimarisinde de gelecek. Yani bu da demek oluyor ki PC ve konsollar için oyun geliştirme maliyetlerinin düşmesine sebep olacak.

İşte karşınıza Playstation 4‘ün görselleri. Unutmadan söylemek gerekiyor ki Playstation 4 ABD‘de 399$, Avrupa’da ise 399€ fiyat etiketi ile satışa sunulacaktır.

ps4-1

ps4-2

ps4-3

ps4-4

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.