AnasayfaTeknoloji Haberleri › LG G Watch R Akıllı Saat

LG G Watch R Akıllı Saat

Akıllı saat füryası 2014 yılında en dikkat çeken konulardan. Hatta teknoloji haberleri sitelerinde görebileceğiniz üzere 2 haberden biri illa ki firmaların akıllı saatleri ile ilgili. LG, Apple, Sony, Samsung ve Motorola firmaları şuan pazarın en iddialıları diyebiliriz. Ancak şu da var ki ne kadar çok ürün pazarlanırsa alım gücüde o kadar düşüyor. Firmalar çok çeşitlilik sunsa da pazara ilk giren ve farkındalık yaratanlar hep kazanıyor. Örneğin Motorola. İlk gördüğümde benimde çok hoşuma gitmişti. Şimdi ise herkesin tasarımsal anlamda yaptığı tek şey Moto 360 akıllı saatin tasarımına yönelmeleri.

LG firması da akıllı saat füryasında adını duyurmaya çalışanlardan. Ancak ne kadar başarılı olabilir bilinmez. Önümüzdeki günlerde Berlin’de düzenlenecek olan IFA 14 Fuarında LG, yeni akıllı saatini tanıtacağı konuşuluyordu bir süre önce. Ki öyle de oldu. Akıllı saatin Moto 360‘a benzeyeceği yönünde gelen haberlerde yayınlanan video’da doğrulanmış oldu.

lg-g-watch-r

Youtube’da LG Mobile Global kanalından yayınlanan video’da G Watch R akıllı saatine ilişkin kısa bir tanıtım yapılmış. Android Wear ile çalışacak olan akıllı saat’in detaylı özellikleri henüz belli değil.


Bakalım nasıl bir başarı gösterecek bu akıllı saat.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.