AnasayfaTeknoloji Haberleri › LG G3 Mini Görüntülendi

LG G3 Mini Görüntülendi

Akıllı telefon pazarının önemli firmalarından LG, yeni amiral gemisinin Mini versiyonunu tanıttı. 2014 yılı ile birlikte artık pazarda söz sahibi olduğunu görebiliyoruz. Ürettiği telefonlar ile bir çok kullanıcının dikkatini çeken LG, yeni amiral gemileriyle harika işler yapıyor. Son olarak LG G3 modelini gördüğümüz pazarda, özellikle Türkiye’deki kullanıcıların oldukça dikkatini çekmiş durumda. Buna istinaden yapılan başarılı fiyat politikası cezbediyor.

LG G3, çıktığından bu yana bir çok dedikodulara maruz kalmıştı. Ancak yılmadan çalışmalarını sürdüren firma yeni modellerini de birer birer çıkarmaya planlıyor. Son olarak LG G3 Mini akıllı telefonu görüntülendi ve şimdiden bir çok kişinin hayalini süslüyor diyebiliriz.

lg-g3-mini

LG G2’de aldığı başarılar ile LG G3 piyasaya gelmiş idi ve LG G3’ünde Mini versiyonu da gün içerisinde tanıtılarak yine tasarımsal anlamda harika bir işçilik çıkarılmış demekte fayda var.

Temmuz ayında satışa çıkan LG G3, performans fiyat politikası ile eş değerde olduğundan herkesin almak istediği telefon oluyor. Öte yandan Eylül ayında LG G3 Mini’yi satışa çıkarmayı planlayan firma, Mini’nin özelliklerini de duyurdu. Buna göre

LG G3 Mini Özellikleri ;

  • LG G3 ile aynı tasarımda
  • G3’deki çift LED flaş özelliğik Mini’de tek flaşa iniyor.
  • 8 MP’lik kamera
  • G3 5.5 inç ekrana sahip ike G3 Mini 5 inçe sahip
  • HD çözünürlük
  • Dört çekirdekli SnapDragon işlemci
  • 2 GB Ram
  • 134 Gram Ağırlık
  • ve son olarak Android 4.4 Kit Kat güncellemesi ile geliyor.

LG G3 Mini Fiyatı henüz belli olmasa da yinede ortalama olarak 1800 TL civarlarında piyasa da yerini alacak. ( Türkiye Pazarında )

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.