AnasayfaTeknoloji Haberleri › LG G3 Türkiye Fiyatı

LG G3 Türkiye Fiyatı

Veee beklenen son. LG G3’ün Türkiye fiyatı an itibariyle belirlendi. Güney Kore’de yayınını sürdüren ve teknolojinin dev isimlerinden olan LG firmasının yeni modeli olan G3 telefonu ülkemizde yakın bir zamanda satışa sunulacak. Henüz satış tarihi ne zaman olacak belirsizliğini korurken LG G3 Türkiye Fiyatı yavaş yavaş netleşmeye başladı.

lg-g3

Ülkemizde teknoloji mağazası olan Teknosa, LG G3’ü internet üzerinden ön siparişe açmış bulundu. LG G3’ün satış detayları arasında dikkat çeken konu ise 2GB ram ve 3GB ramli satılacak olması. 2GB Ram’a sahip olan 1.999 tl olarak satışa sunulacak. Bir diğer versiyonu olan olan 3GB Ram modeli ise 2.199 tl olarak ön siparişte şuanda.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.220 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.