AnasayfaTeknoloji Haberleri › LG Plazma TV Pazarına Veda Ediyor

LG Plazma TV Pazarına Veda Ediyor

Plazma TV artık günden güne iyice kan kaybetmeye devam ediyor. Tüm büyük Teknolojinin devleri Plazma TV üretimlerini durdurmaya başladıklarını açıklamaya başladılar. İlk öncelikle Panasonic tarafından yapılan açıklamanın peşinden Samsung şirketi de Plazma TV üretimlerini durdurduklarını duyurarak ilan etti.

plazma-lg

Güney kore merkezli LG şirketi ise henüz konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmazken son günlerde üretimlerinde özellikle 4K Ultra HD ve kavisli OLED TV’lere odaklaması şirketin yakında bir basın açıklaması ile duyuru yaparak Plazma TV üretimini durdurduğunu ilan edecek söylentilerine yol açtı. Oled teknolojisinin LCD ekranlara rakip olacağına inanan tüm büyük şirketlerin artık Plazma TV üretimlerini sonlandırarak bu teknolojiye yönelmeleri, önümüzdeki günlerde yeni bir akımımın başlayacağına işaret edildiği gerçeğini yansıtmaktadır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.