AnasayfaTeknoloji Haberleri › LG’den Kavisli Ekranlı Bir Akıllı Telefon Daha

LG’den Kavisli Ekranlı Bir Akıllı Telefon Daha

Teknoloji, hayatımızın bir parçası olduğu gerçek. Akıllı telefonlar ile başlayan süreç şimdi farklı boyutlara gidiyor. Dokunmatik ekran, su geçirmeyen telefonlar, su altında video çekimi yapabilen, profesyonel kameralı akıllı telefonlar derken şimdide kavisli akıllı telefonlar piyasaya çıktı. İlk olarak Samsung firmasının üretmiş olduğu oval smart televizyonlar piyasaya sunulmuştu. Şimdi ise akıllı telefonlara geldi bu özellikler.

Yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre LG, bu yıl kavisli akıllı bir telefon üretecek. Flex serisine ait olmayacağı açıklanan telefon, bu kez de farklı bir kısımda barınacağı konuşuluyor. Evleaks‘ın Twitter üzerinden bilgiyi paylaşmış olduğu telefon, kavisi telefon genelinde değil sadece ekranında bulunacak. Samsung’un üretmiş olduğu Edge serisine benzer olması beklenen cihaz, ekranının üst kısmında kavis olacağı açıklanıyor.

lg-nin-kavisli-ekranli-yeni-bir-telefon-hazirligina-giriyor

V10 ile birlikte ekranı üst kısmına ikinci bir ekran yerleştiren LG firması, bu seferde üstte kavisli ekran kullanmaya hazırlanıyor. İlk olarak Samsung’da karşımıza çıkan kavisli ekranlar, şık tasarımı ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Samsung’un ilk olarak üretmiş olduğu ve çok güzel geri dönüşüm aldığı kavisli ekranlar, Blackberry Venice’te de karşımıza çıkmıştı. LG’nin iddia edildiği gibi bir telefon çıkarıp çıkarmayacağı ise zaman gösterecek.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.