AnasayfaTeknoloji Haberleri › Line Premium Call Özelliği Türkiye’de

Line Premium Call Özelliği Türkiye’de

Akıllı telefonların piyasaya çıkması ile birlikte geniş kitlelere hitap etme yolu uygulamalardan geçiyor. Daha doğrusu uygulamaların olması bir çok meraklı kişilerin hem kazanç kaynağı hemde eğlencesi oluyor. Biliyorsunuz ki online mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler WhatsApp, Viber, Tango ve Line geliyor. Fakat WhatsApp kadar yaygın olmasa da yinede Line uygulaması geniş kitlelere hitap etmek için çabalıyor.

Line’da yeni bir özellik Türkiye’ye giriş yaptı. LINE Premium Call özelliğini tanıttı. Türkiye’ninde aralarında bulunduğu 7 ülkede daha hizmete sunulmasını büyük bir zevkle kutlayan LINE, kullanıcılarına bu özelliğini tanıtmak için özel bir fırsatta sundu. LINE, kullanıcılarına 27-29 Haziran tarihleri arasında ücretsiz görüşme hediye ediyor. Şart ise ; Almanya, Fransa, Hollanda ve Avusturya’nın da olduğu 58 ülkedeki tüm sabit hatlarla 10 dakika ücretsiz konuşabileceksiniz. Aynı zamanda ABD, Kanada ve Yunanistan’ın aralarında bulunduğu 12 ülkedeki hem sabit hat hem de cep telefonlarını aramak da 10 dakika kadar ücretsiz.

Günümüzde artık her şeyin yavaş yavaş internet uygulamalarına geçeceğinin bir göstergesi oluyor bu da. İki tür ödeme yöntemi bulunan LINE Premium Call’da ister LINE üzerinden kontör yükleyebilecek, dilerseniz 30 günlük paketler satın alarak görüşme yapabileceksiniz.

Her ülkeye göre arama ücreti değişiyor. Mesela Almanya’yı aramanın dakikası 0,02 TL’den (iki kuruştan) başlamakta. Türkiye içindeki sabit hatları aramanın dakikası ise 4 kontör (7,2 kuruş), cep telefonlarını aramanın dakikası 16 kontör (28,8 kuruş) olarak hesaplanmış.

Ne diyelim hayırlısı olsun.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.