AnasayfaTeknoloji Haberleri › Lumia 730 Resmi Görsel Tanıtıldı

Lumia 730 Resmi Görsel Tanıtıldı

Microsoft, Nokia’yı aldıktan sonra hamlelerini hızlı şekilde ilerletiyor. Microsoft ve Nokia iş birliği bu büyük pazarda başarılara gebe olacağı aşikar. Yoğun akıllı telefon trafiğinde başarılı olmak isteyen Microsoft ve Nokia ikilisi yeni çıkaracağı akıllı telefonlarının görsellerini gün itibari ile tanıttı. İlk görsel ise Lumia serisi 730 akıllı cihazından geldi.

Lumia serileri ile büyük başarılar elde eden Nokia, Microsoft’un satın alınması ile birlikte atağa kalktı. Son olarak Lumia 730 sesleri yükselirken, bu cihaza ait fotoğraflar resmi olarak tanıtıldı. Lumia 730′un tasarımını incelersek, Polikarbonat bir gövde ile geleceği görülebiliyor. Malzeme kalitesi yine Nokia’ya özel olarak hazırlanmış. Turuncu renk Lumia 730’da daha da bir hoş görüntü ortaya koyuyor.

lumia-730

Lumia 730′un genel özellikleri ise 5 megapiksellik bir ön kamera yer alacağı ve 6.7 megapiksel de arka kamera yer alacağı söyleniyor. Snapdragon 400 yonga seti ve 1 GB ram ile gelmesi yine beklenilen özellikler. Cihazın yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor ancak kesin bir tarih yok.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.