AnasayfaTeknoloji Haberleri › Megaupload’un Yeni Versiyonu

Megaupload’un Yeni Versiyonu

Dünyanın en büyük dosya paylaşım sitesi olan Megaupload, geride bırakmış olduğumuz süreç içerisinde telif hakkı ödenmediği gerekçesi ile kapatılmıştı. Ancak Megaupload’ ın kapanması bu konuda kurucusunun faaliyet gösterme isteğini bastıramamış gibi görünüyor.

Çünkü Megaupload dosya paylaşım sitesinin kurucusu olan Kim Ditcom adı ile tanınan ve gerçek adı Kim Schmitz, geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan yeni bir dosya paylaşım sitesini faaliyete geçirdi. Megaupload dosya paylaşım sitesinin yeni şekli olan dosya paylaşım sitesine mega.co.nz adresi üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Yayın hayatına başladığı ilk bir saat içerisinde yüz binden fazla kullanıcı girişi yapıldığı açıklandı.

Kim Schmitz, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerindeki hesabından yaptığı açıklamaya göre yeni dosya paylaşım sitesine kayıtların iki yüz elli bini geçtiği ve sitesinin serverının şimdiden dolduğunu belirtti. Kim’ e göre yeni dosya paylaşım sitesi, Megaupload dosya paylaşım sitesine göre daha güvenli ve daha süratli. Megaupload dosya paylaşım sitesinin yeni şekli olan bu site 50GB veri saklama olanağı sunmakta ve bu sayede Google Drive ve Dropbox gibi dosya saklama platformlarına daha kaliteli bir alternatif olacak gibi görünmektedir.

kim dotcom new MEGA site

Günümüzün yasal şirketlerinin ve telif savunucularının hayli üzerine yüklediği Megaupload, var olan kaliteli hizmeti, sağlam sistemi sayesinde küllerinden yeniden doğarak internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Mega adı altında yeniden internet üzerindeki hizmetine başladı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.