AnasayfaTeknoloji Haberleri › Moto 360’ın Şarj Aleti Nasıl Olacak?

Moto 360’ın Şarj Aleti Nasıl Olacak?

Motorola akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı yakalayamasa da yinede önemli adımlar atıyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki Motorola pazarda önemli işler yapıyor. Son örneğini ise Moto 360 akıllı saatinde gördük. Geçtiğimiz aylar içerisinde izleyiciler ile buluşan Moto 360, şimdiden herkesin gözdesi olmuş durumda. Yeni nesil akıllı saat olarak tanıtılan cihaz, binlerce kişinin meraklanmasına sebep oldu.

Aslında olay sadece akıllı saat ile bitmiyor. Gün içerisinde sızdırılan bir fotoğraf ise Moto 360‘ın şarj aletini gösterdi bizlere. Nasıl olacak diye sorular sorulurken bir anda çıkan fotoğraf herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Moto 360 oldukça farklı özelliklere sahip olması da yine kullanıcıların dikkatinde.

motorola-moto-360-sarj

Şarj aletini incelediğimizde iyi düşünülmüş ve diğer akıllı saat şirketlerinde olmayan bir tarzda yapılmış. Mesela Sony SmartWatch 2, Samsung Gear 2′de böyle bir şarj standı yok. Fakat LG G Watch’ta böyle bir stand olacak mı o da meçhul. Akıllı saatin hangi kablosuz şarjı destekleyeceği bilinmiyor şuanlık. İlerleyen günlerde daha da detayların elbette.

motorola-moto-360-şarj-nasıl-edilecek

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. Şu saatler çok güzel fiyatı makul olsa alacağım bir tane 🙂

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.523 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.