AnasayfaTeknoloji Haberleri › Moto 360’ın Teknik Özellikleri

Moto 360’ın Teknik Özellikleri

Akıllı telefon, tablet ve sırada akıllı saatler. Şuanda ihtiyacımız olan ne varsa teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak firmalar bizlere sundu. Sonuncusu ise akıllı saatler. Günümüzde yavaş yavaş artan akıllı saat kullanımı ilerleyen yıllarda daha da artacağı söyleniyor analistler tarafından. Hal böyle olunca firmalar biran önce en iyi şekilde ismini duyurma peşinde.

Motorola, yeni akıllı saatini çıkaracağını duyurmuştu yakın zamanda. Ancak, teknik özelliklerine dair bilgilere yer vermedi. Hatta Moto 360 akıllı saat 4 eylül tarihinde satışa çıkacak. Apple, Sony ve Samsung gibi devlerde bu pazarda etkili olmaya çalışırken Motorolanın birden atak yapması herkesin gözünü Moto 360 yönüne doğru çevirdi. Yuvarlak tasarımı ve şık duruşu ile diğer akıllı saat cihazlarından farklı bir yapıya sahip cihaz, bestbuy.com adresinde satış için gün içerisinde yayınlandı.

Yayınlanan sitede Moto 360, 1 dakika sonra hemen kaldırıldı. Neden kaldırıldığı henüz bilinmese de fiyatını da öğrenmiş olduk. Moto 360’ün fiyatı 249,99 olarak açıklanmış durumda.

moto-360

Bestbuy.com’da yayına alındıktan hemen sonra ortadan kaldırılmasına ilişkin herhangi bir açıklama dahi yapılmazken cihaza ait teknik özelliklerde böylece sızmış oldu. Android 4.3 ve üzeri cihazlar ile uyumlu olarak çalışacak olan Moto 360, ince ekranı dikkat çekiyor. Cihazın arkası LCD ekranlı şekilde gelecek ve 320×290 çözünürlüğe sahip olacak.

moto-360-bestbuy3

Piksel yoğunluğuna gelecek olursak Gorilla Glass 3 ile üretilmiş ve 205 ppi olarak görülüyor. Sesli komutla yönetilebilen cihaz, 30 dakika boyunca suyun 3,3 metre altına kadar su geçirmez özelliğini taşıyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.557 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.