AnasayfaTeknoloji Haberleri › NetD Müzik Dünyanın En Çok İzlenen Youtube Kanalı Oldu

NetD Müzik Dünyanın En Çok İzlenen Youtube Kanalı Oldu

Youtube dünyanın en büyük video paylaşım platformu. Bu platformda bulunan milyonlarca video, kullanıcılar ve video yayınlayıcılar, bu video paylaşım sistemini kullanarak seneler içinde dev bir veri topluluğu oluşturdular. Youtube video yayıncılarının arasından en çok abone sayısına sahip olan isim, yüklediği oyun ve çeşitli videolar ile “PewDiePie” kullanıcı isimli Felix Arvid Ulf Kjellberg. Bu rekoru elinde bulunduran isim PewDiePie olmasına rağmen başka video kanallarının izlenme sayıları, bazen PewDiePie’ı geçebiliyor.

Bu sefer bu başarıya bir Türk kanalı sahip oldu. DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş. bünyesinde bulunan NetD platformuna bağlı NetD Müzik, 10 Eylül ve 16 Eylül tarihleri arasında dünya üzerinde en çok izlenen Youtube kanalı oldu. Ocak 2014’te kurulan video kanalı, şu anda 1 milyon 650 bin abone sayısına sahip olmasına rağmen 39 milyon 500 bin abonesi bulunan PewDiePie’ı geride bırakmayı başardı.

netd-müzik

NetD Müzik, isminden de anlaşılabileceği gibi Türkçe şarkıların paylaşımlarını gerçekleştiriyor. Ayda 430 milyon kere izlenen video kanalı, kurulduğu tarihten bu yana 3.4 milyar kez izlenmiş. Yakaladıkları bu başarı ile büyüme hızlarını arttıracaklarından emin olduğum NetD Müzik’e başarılarının devamını dilerim.

Kaynak : Webtekno

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. hdfilmsitesi

    Adamlar iyi organize olmus hangi şarkıyı dinlemek istesem netd cıkıyor haliylede birinci olmaları normal gibi.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.