AnasayfaHaber › Nokia 6 Satışa Çıkıyor

Nokia 6 Satışa Çıkıyor

Bu ayın başlarında Nokia 6, bir flaşla satışa sunuldu. Sadece 60 saniye içinde tüm envanter satıldı. İlk kez telefonu satın alma fırsatını kaçırırsanız, sizin için iyi haberlere sahibiz; Ikinci flaş satışları 26 Ocak’ta yapılacak ve gelecek Perşembe olacak. Telefon sadece JD.com’dan farklı olarak Çin’de kullanılabilir. Fiyatlandırma değişmedi, yani telefonun fiyatı 247 ABD Dolarına mal olacak.

İlk flaş satışı için bir milyondan fazla kayıt yapıldı, ancak yalnızca 10.000 adet satılık olduğu bildirildi. Orta ranger’in ilk satışı için neden yalnızca bir dakika geçmesi gerektiğini anlamak için matematiksel bir serseri olmak zorunda değilsiniz.

Bu haftaki Nokia 6 flash satışında 1.37 milyon kayıt yapıldı

Unutulmuş olanlar için Nokia 6, 5.580 cm ekran çözünürlüğüne ve 1080 x 1920 çözünürlüğe sahip. Ünite, bir oktakon çekirdekli 1.4GHz CPU ve Adreno 505 GPU taşıyan Snapdragon 430 yongaseti ile güçlendirildi. 4GB RAM, 64GB yerli depolama alanıyla birlikte içeriliyor. Sırttan öne kamera birleşik olarak sırasıyla 16GB ve 8GB ağırlığında. Işıkları sürekli açık tutmak 3000mAh pil ve Android 7.0 yüklü.

Bu sefer daha çok arz eklenmedikçe, bu flaş satışıyla bir Nokia 6 satın alma şansınız% 1’den az. Ancak piyangoda derlerse, oynamazsan ikramiyeyi kazanamazsın. Şimdiye kadar Perşembe günü flaş satışları için 1.37 milyon kayıt yapıldı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.