AnasayfaTeknoloji Haberleri › Nokia Uygulaması Samsung’larda

Nokia Uygulaması Samsung’larda

Nokia’nın oldukça başarılı bir uygulaması olan Nokia Here Maps navigasyon programı için Samsung şirketi ile bir anlaşmaya girildiğini duyurdu. Artık Samsung model telefonlarda Nokia marka bir uygulama görmek mümkün olabilecek. 

Nokia-Here-Maps-Lumia

Nokia firması bir bildirim yaparak Samsung firması ile navigasyon uygulamaları için ciddi bir anlaşma girişiminde olduğu bildirildi. Samsung’a ait akıllı telefonlarda, tabletlerde yüklü olarak hizmete girecek olan Here Map özelliği Nokia şirketine ait olduğu için kullanılamıyordu. Şu an 100’e yakın ülkeyi tam olarak gösteren Nokia Here Maps transit geçiş güzergâhları, milyonlarca POI noktası gibi destekler yer alıyor. Samsung firmasının üretmiş olduğu yeni akıllı saatlere de yüklenecek olan uygulama samsung kullanıcılarına hizmet verebilecek.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.263 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.