AnasayfaTeknoloji Haberleri › Operatörlerden Samsung Galaxy S4 Açıklamaları

Operatörlerden Samsung Galaxy S4 Açıklamaları

Tüm dünya Samsung’un yeni akıllı telefonu olan Galaxy S4 ile ilgilenitken ülkemizde hizmet veren operatörler bu yeni akıllı telefon için açıklamalarda bulundu.

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S4 çok konuşulacak, çok kullanılacak. Samsung Galaxy S4 için dünya genelinde bir çok noktada yakın zamanda ön sipariş alımları başlayacak. Samsung Galaxy S4 Nisan ayı içerisinde ise 155 ülkede 300’den fazla GSM operatörü tarafından satışa sunulacak.

Ülkemizde hizmet vermekte olan Turkcell, Avea ve Vodafone bu yeni akıllı telefon için twitter üzerinden açıklama yaptı. Samsung Galaxy S4 için ilk açıklama Turkcell’den geldi. Turkcell twitter üzerinden aşağıdaki açıklamayı paylaştı.

turkcell-s4-samsung

Avea ve Vodafone’nin açıklamaları ise şöyle:

avea-galaxys4

vodfaone-galaxys4

İlerleyen günlerde bu yeni akıllı telefon hakkında daha kesin konuşabileceğiz. Şimdilik beklemedeyiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.