AnasayfaTeknoloji Haberleri › Oturarak 60 TL Kazanmak

Oturarak 60 TL Kazanmak

Haberin başlığını duyanlar oldukça heyecanlanıyorlar. Evet, saatte 60 TL kazanmak mümkün. Hem de yerinizden kalkmadan sadece oturarak! Nasıl mı? Gelin hep beraber öğrenelim.

Sürücüsüz otomobiller hayatımızın her anında artık bizlerle beraber olacak. Fakat trafiğe çıkmadan önce otomobillerin test edilmesi gerekiyor. Sürücüsüz otomobil alanında büyük başarılara imza atan Google şirketi de yeni sürücüsüz otomobillerin test ediyor. Yeni otomobilleri test ederken ilginç bir ilan yayınlanan Google şirketi oturdukları yerden kişilere saatte yaklaşık 20 dolar ( 60 TL ) bir ücret vadediyor. İki kişilik ekipler halinde Google firmasının yeni sürücüsüz otomobilleri test edilecek. İşe alınacak kişilerde günde yaklaşık 6 ile 8 saat boyunca bu yeni otomobilleri oturarak test edecekler. Yani oturdukları yerden günlük 500 TL’ye kadar para kazanmaları oldukça normal bir durum.

Aracı test etmekse sandığınızdan daha kolay. Çünkü zaten sürücüsüz olan bir otomobilin neyini kullanabilirsiniz ki? Sadece aracın teknik bilgileri, yol tutuşu, fren mesafesi vb. her şey için Google mühendislerine belli aralıklarla bilgi vereceksiniz. Bu bilgiler ışığında ise aracın eksik yanları tamamlanarak trafiğe çıkarılabilir bir hale getirilecek. Şimdilik sadece ABD’de Arizona eyaletinde aktif olan iş ilanı önümüzdeki zamanlarda ülkemize de uğrayabilir. Google bu testlerin ardından yeni sürücüsüz otomobillerini çöl şartlarında da test etmek için çalışmalara başladı. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.