AnasayfaTeknoloji Haberleri › Oyunlara Sanal Gerçeklik Takviyesi

Oyunlara Sanal Gerçeklik Takviyesi

Teknoloji gün geçtikçe gelişen ve ilerleyen asla durmak bilmeyen bir şeydir. Teknoloji hayatımızın her anında bizlere kolaylık sunan bazı şeyleri ve aynı zamanda eğlendiren şeyleri hayatımıza ilave ediyor. Son zamanlarda teknoloji bizlere sanal gerçeklik adı verilen muhteşem cihazları hediye etmişti. Sanal gerçeklik hem film, hem oyun, hem de diğer bütün aktiviteler için oldukça ideal bir arkadaş.

Sanal gerçeklik ile oynayacağınız bütün oyunlar sizlere adeta gerçek gibi görünecek ve bu sayede gerçek hayattan ayırt etmeksizin oyunlarınızı rahatlıkla oynayabileceksiniz. Her firmanın ürettiği sanal gerçeklik gözlükleri bulunuyor ve yeni nesil bir akıllı telefon ile kolayca her türlü, film, video, oyun ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Cihazın işleme mantığı oldukça kolay. Gerçek bir gözlük gibi takıyorsunuz ve kulaklığınıza da taktıktan sonra artık oyun veya filmin içinde kendinizi hissediyorsunuz. Kafa hareketleriniz ile istediğiniz tarafa dönüp bakarak oyunu yönetebiliyorsunuz. Ya da arkanıza yaslanarak rahatlıkla film, dizi, videolarınızı izleyebiliyorsunuz. Sanal gerçeklik gözlükleri ülkemizde yaklaşık 50 TL’den başlayıp 1500 TL’ye kadar ulaşabiliyor. Her firmanın her kaliteye ve özelliğe bağlı olarak geliştirdikleri gözlükler isteyenler tarafından rahatlıkla satın alınıp kullanılabiliyor. Sizlerde dilerseniz internet üzerinden veya artık çoğu teknoloji mağazasından herhangi bir sanal gerçeklik gözlüğü sahibi olabilir ve bu muhteşem dünyanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Peki, siz yeni sanal gerçeklik gözlüklerini nasıl buluyorsunuz, sizce hayatımıza ne gibi katkıları olacaktır?

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.