AnasayfaTeknoloji Haberleri › Panasonic Cep Telefonları Geri Dönüyor!

Panasonic Cep Telefonları Geri Dönüyor!

Uluslararası cep telefonu pazarını beş yıl önce terkeden Panasonic, yeniden cep telefonu üretmeye başlamaya karar verdi. Android işletim sistemli Viera akıllı telefonlarla pazara dönüş yapacak olan Panasonic, oldukça ilgi çekici bir ürünle yıllar sonra yeniden karşımıza çıkacak.

Panasonic verdiği uzun aradan sonra piyasaya; hem dokunmatik, hem klasik kullanım sunan Viera cep telefonuyla giriş yapacak. Henüz hakkında resmi birbilgibulunmayan akıllıtelefonun4,3 inç OLED ekrana (960×540 piksel qHD) sahip olacağı iddia ediliyor.

Panasonic akıllı telefonları önce Avrupa’da, ardından ABD ve Çin’de görmeye başlayacağız.

Reuters’un haberine göre Panasonic’in büyük telekomünikasyon şirketleri ile bu konuda anlaşarak Avrupa pazarına açılmayı planlıyor. Japon devinin ise Vodafone, Telefonica, T-Mobile ve Orange gibi büyük telekomünikasyon şirketlerinden birisiyle anlaşması halinde dünya pazarına açılmasında hiçbir engel kalmayacak.

Japon devinin bu atağından sonra sadece akıllı telefonlar ile sınırlı kalmayacağı düşünülüyor. Japonya’da satışa sundukları TouchPad ve Touchbook gibi tabletlerinde yakında Avrupa’da satışa çıkabilecek olması ise şimdiden Avrupalı teknoloji tutkunlarının sabırsızlanmasına yetti.

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.194 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.