AnasayfaTeknoloji Haberleri › PCDepo Skandalı Sürüyor

PCDepo Skandalı Sürüyor

Pcdepo.com adresi bildiğiniz gibi teknolojik ürünler satan bir site. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-ticaret sitesi idi bir zamanlar. Geçtiğimiz haftalarda müşterilerin ortaya çıkardığı bir olay PCdepo.com’un ürünleri göndermediği yönünde idi. Daha sonra ise diğer haber siteleri Pcdepo’nun yayın yaptığı daire’ye gittiklerinde gördükleri manzara şaşırtıcı idi. Pcdepo’nun kepenkleri kapanmış ve ortada kimsenin kalmadığı anlaşılmış idi.

Şirket’in sahibi olan Sinan Yener, yüklü alım yapan bir müşterisine yapmış olduğu açıklamada yaşadıkları sıkıntının kaynağında, bankaların hesaplarına bloke koymasını öne sürdü. Elinde hiçbir şeyin kalmadığını söyleyen Yener “Sadece ceketim kaldı. Mal gönderimini unutun” dedi. Öte yandan, şirket sitesine koyduğu açıklamada ise, teslim edilmeyen bilgisayar sayısını 180 olarak açıkladı.

pcdepo

Şirket’in bu duruma düşmesinin sebebi olarak ise dolar kurunun birden yükselmesi olarak gösteriliyor. Öte yandan şirket sahibi’nin pcdepo.com adresinde yaptığı açıklamada ” Türkiye de bankacılık sektörünün denetimsizliğinden ve adalete ve hukuka aykırı olarak keyfi davranışları sonucu şirketimiz mağdur edilmiştir .” denildi.

Ne diyelim ülkemiz’de düzensizlikten dolayı böyle köklü firmaların batması ve mağdur olması hem alıcıyı hemde şirket sahiplerini zor durumda bırakıyor. Bir an önce düzelmesi sebebi ile.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.345 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar