AnasayfaTeknoloji Haberleri › Play Store Alternatifi Aptoide

Play Store Alternatifi Aptoide

Teknoloji ve bilhassa da mobil teknolojinin gelişme göstermesi sonucunda artık her yaştan bireyin elinde en az bir tane akıllı telefon oluyor. Akıllı telefonlar açısından en fazla tercih edilen işletim sistemi ise; Android olmaktadır. Uygulama indirmek için Android telefonlardan Google Play Store mağazasına giriliyor ve ihtiyaç duyulan uygulamalar indirilerek kullanılmaya başlanıyor.

Google Play Store son zamanlarda politikaları konusunda çok detaycı olmaya başladı. Bunu her ne kadar Android kullanıcıları için yaptığını söylese de birçok kullanıcı bu durumdan çok şikayetçi. Her mobil uygulamayı bünyesine kabul etmeyen ya da güncel politikalar ile uyuşmayan uygulamaları Play Store’dan engelleyen mağaza yerine yeni bir alternatif mağaza son günlerde ön planda.

Aptoide Mağazası ile Play Store’un Yasaklarından Kaçın

Aptoide de tıpkı Google Play Store gibi aynı çalışma mantığını içeren ve ondan daha fazla imkanı Android kullanıcılarına sunan bir mobil mağazadır. Store’da yasaklı olan uygulamaları bu mağazadan indirebileceğiniz gibi Facebook gibi uygulamaların güncellemeleri telefonunuzda çalışmadığı zaman eski güncelleme ile Aptoide sayesinde sorun yaşamıyorsunuz.

Yazar : Kül Yutmaz

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.