AnasayfaTeknoloji Haberleri › Playstation 4 Ramazan Bayramı İndirimi

Playstation 4 Ramazan Bayramı İndirimi

Çocukluğumuzdan bu yana devam eden bir oyun konsolu Playstation. Çocukken her evde olmazdı bunlardan. O zamanlar diğer evlerde görür ve kendini ezik hissederdin ama imkanlar tabi o zamanlar kısıtlı. Şimdi ise almayanın kafasına vuruyorlar. Playstation’dan bahsediyorum dostlar. Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyun konsolu. Yenisi geçtiğimiz aylarda çıkmıştı hatırlayacaksınız. Şimdi ise Bayram çocuklarına indirim yapmış.

Dolar kuruda yavaş yavaş aşağılara çekilirken, Playstation’dan bir hamle geldi. Playstation 4 ürünlerinde yüz liraya indirime gidilmesi herkesi sevindirdi. Playstation 4′ün 500 GB kapasiteli modeli 1.599 TL’lik satış rakamına sahip iken 1.499 TL’lik rakama kadar düştü. Ayrıca oyun ile satılan bir modeli 1,699 TL’den 1,649 TL’ye inerek 50 liralık bir düşüş ile satışa çıktı.

playstation-4

Playstation 4’ü indirimli olarak Sony Türkiye bayilerinden satın alabilirsiniz. Ürünün yanında sizlere kablosuz kumanda, kulaklık, elektrik kablosu ve HDMI – USB kablosunun bulunduğu paket’de hediye ediliyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.