AnasayfaOyun Dünyası › Pokemon Go Kan Kaybediyor

Pokemon Go Kan Kaybediyor

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sunulan oyun, hızlı şekilde rakiplerini sollamıştı. Hızlı büyüyerek ilerleyen Pokemon Go oyunu şuanda hızlı şekilde düşüşe geçti. Pokemon Go kısa süre içerisinde hızlı şekilde büyüme gerçekleştirmiş ve 40 milyon kullanıcı sayısına ulaşmıştı. Oyun içi alışveriş ve reklamlar ile birlikte Niantic adlı üretici firmaya iyi bir gelir sağlamış oldu. Ancak yaşanan bu hızlı gelişmenin ardından düşüşün de hızlı olabileceği konuşulmakta.

Yükselişi hızlı olan oyun bir anda 15 milyonluk bir kayıp ortaya çıktı. Kullanıcıların oyundan yavaş yavaş sıkılmaya başlaması da oyun için alarm çanları çalmış durumda. Bu durum oyun dünyasının ilklerine de yol açtı. Bugüne kadar yaşadığı düşüş, en hızlı düşüş yaşayan oyun olarak tarihe geçti.

Clash Royale ilk Sırada!

Pokemon Go’yu geçmeyi başaran yeni yapım ise Clash Royale oldu. Oyunun 440 milyon dolarlık bir gelir sağladığı belirtiliyor. Bu kazanç ile birlikte Clash Royale, Pokemon Go’yu geride bırakmış durumda. Pokemon GO’nun tekrar listede birinci sırada olması hayal oldu diyebiliriz. Zira sürekli kay kaybeden oyuna hiçbir güncelleme ile yenilik katılmıyor ve beklentiler karşılanamıyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.