AnasayfaOyun Dünyası › Pokemon GO Oyununun İlk Oynanış Videosu Sızdırıldı

Pokemon GO Oyununun İlk Oynanış Videosu Sızdırıldı

Çocukluğumuzun unutulmaz çizgi filmleri arasına giren Pokemon oyun oluyor. Daha önce bir çok oyun girişiminde bulunulmuştu Pokemon için. Ancak kimse başarılı olamamıştı. Pokemon ve Nintendo işbirliği ile şuanda girişimlerde bulunulan oyunun ilk oynanış videosu sızdırıldı.

Daha öncede bir çok kez duyum almıştık Pokemon oyununun. Ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanır gibi sorular hep gündemdeydi. Şuan için oyun çıkacak ancak hangi tarihte çıkacağı belli değil. Niantic Labs‘ın CEO’su John Hanke’in South by Southwest oyun panelinde oynadığı oyunda Bulbasaur nasıl yakalanır görmüş oluyoruz. Özellikle pokemon’un ilk yakalandığı anda o poke-ball’ın sallanması, pokemon’un poke-ball’u kabullenmesi olayı dikkatlerden kaçmıyor.

pokemon-go

Pokemon Go bu yıl için sunuma hazırlanıyor. Tarih netleşmese’de ilk olarak Japonya’da iOs ve Android için gelmesi bekleniyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.