AnasayfaTeknoloji Haberleri › Sağlıklı Yaşam İçin Kalorimetre!

Sağlıklı Yaşam İçin Kalorimetre!

Her şeyin başı şu hayatta sağlık. Yaşam için sağlık gerekiyor. Gerçektende öyle. Hayatımızın vazgeçilmez unsurlarındandır sağlıklı yaşam. Gelişen teknoloji ile birlikte bu sağlıklı yaşam şimdilerde akıllı cep telefonlarında karşımızda yer alıyor. Her şeyi artık akıllı cihazlarda yapabiliyoruz. Buna sağlık’da dahil. Bugün sizlere iOs cihazlar için geliştirilmiş olan Kalorimetre uygulamasını tanıtacağız.

iOs işletim sistemli akıllı cep telefonlarında kullanılabilen ve geliştirilmiş olan Kalorimetre uygulaması bir çok sağlık problemini önlüyor. Zaten adından da anlaşılacağı üzerine Kalorimetre uygulaması ile sizlerde yediklerinizin ve içtiklerinizin kalorisini kolayca hesaplayabileceksiniz. Her öğün aldığınız besinleri işaretleyebilir ve gün gün ne kadar kalori aldığınızı bu uygulama ile kontrol edebilirsiniz.

Uygulama akıllı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Uygulama’da yaşınıza, cinsiyetinizi, boy ve kilonuza göre vücut kitle indeksinizi de belirleyebiliyorsunuz. Vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde belirlenen bazal metobolizma hızına göre kalori alarak, ideal kilonuza ulaşmayı kolaylaştıracaksınız.

Kalorimetre

Sağlık artık teknoloji dünyasında yerini almış bulunuyor. Sağlıklı yaşam için Kalorimetre! uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.