AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Apps Adını Değiştirme Kararı Aldı

Samsung Apps Adını Değiştirme Kararı Aldı

Uygulama marketlerinin isimlerinde ki önem gittikçe artıyor. Bundan 5 yıl önce yani 2009 yılında ilk kez Samsung Apps olarak karşımıza çıkan Samsung’un uygulama merkezi bundan böyle ismini değiştirme kararı aldığını açıkladı. Samsung Galaxy Apps olarak değişecek olan ismin, Samsung’un kendi cihazlarına özel uygulamalarının yayınlanacağı ve satışını yapacağı uygulama marketi olarak sadece Galaxy cihazlarına hizmet edecek şekilde yayın hayatına devam edecek.

Samsung’un yakın bir zaman sonra çıkaracağı Tizen işletim sistemi için yeni bir uygulama mağazası daha açacağı konuşuluyor. Bu yüzdendir ki büyük ihtimal ile ismin değişmesinin sebebi de bu. Herhalde ilk adım bu olarak görülüyor.

samsung-apps-

Şuanda güncelleme resmi olarak duyurulmuş durumda. Ancak kullanıcılara henüz not olarak verilmedi ve açıklanmadı cihaz kullanıcıları için. Önümüzdeki haftalar içerisinde marketin kullanıma açılacağını da duyuran Samsung firması, 1 Temmuz itibari ile güncelleme çalışmalarına büyük olasılık ile başlayacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.