AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Galaxy Note 7 Türkiye’ye Nihayet Geldi

Samsung Galaxy Note 7 Türkiye’ye Nihayet Geldi

Akıllı telefon dünyasının merakla beklenen cihazı sonunda Türkiye’de. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan telefon, ülkemizde de satışa sunuluyor. Samsung tarafından en iddialı modellerden birisi olarak tanıtılan Galaxy Note 7 serinin en iyi cihazı olarak satışa sunulmuş durumda. Yapılan tanıtım etkinliği sonrasında pek çok ülkede ön sipariş dönemi başlayan Samsung Galaxy Note 7, internet üzerinden artık Türkiye için de satışa çıktı. Yapılan açıklamalarda Türkiye’de cihaza sahip olmak isteyen kişilerin n11.com üzerinden sipariş verebileceği belirtildi.

Gear VR Hediye Verilecek

N11.com sitesi üzerinden verilecek siparişlerde Galaxy Note 7 ile birlikte kişiler Gear VR hediyesini de kazanacak. Cihaz ile ilgili en çok merak edilen detaylardan bir tanesi cihazın Türkiye’de kaç paradan satılacağı oluyor. N11.com sitesinde satışa çıkan cihaz bu konudaki soru işaretlerini gidermiş oldu. İnternet sitesi üzerinden satışa çıkacak olan Samsung Galaxy Note 7’nin fiyatı 3599 TL olarak belirlenmiş.

samsung-galaxy-note-7-turkiye-de

İris tarayıcısı gibi farklı özellikleri de içerisinde barındıran Samsung Galaxy Note 7, Samsung’un bugüne kadar piyasaya sunduğu en iyi cihazlardan birisi olarak görülmekte.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.