AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Galaxy On7’nin ilk Android Marshmallow Güncellemesi Türkiye’de Başladı

Samsung Galaxy On7’nin ilk Android Marshmallow Güncellemesi Türkiye’de Başladı

Samsung’un geçen yılın son çeyreğinde tanıtıma sunduğu Samsung Galaxy On7, ilk olarak Android Marshmallow güncellemesini ülkemizin alacağı ilk telefon oldu. Samsung, telefonlarına yavaş yavaş güncellemeleri göndermeye başlamış durumda. Şimdi de 2015 yılında tanıttığı Galaxy ON7 modeli için ilk güncelleme Türkiye’de kullanıcılara sunulmaya başlandı.
Son günlerde gelen sızıntılar ve test sonuçları, Galaxy On7’nin 2016 versiyonunun yakın zamanda geleceğini de gösteriyor. Şirket yeni versiyonu tanıtmadan eski modele Android’in son sürümünü kullanıcılara sunmayı planlamakta olduğu’da görülebilir.
Güncelleme ilk olarak Türkiye için sunulmakta fakat telefonun henüz ülkemizde resmi satışı yok. Samsung’un henüz satışını yapmadığı telefon için güncelleme vermesi soru işaretlerini’de beraberinde getiriyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.