AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Galaxy S III 30 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

Samsung Galaxy S III 30 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

Akıllı telefon dünyasının lider konumunda bulunan Samsung, geçtiğimiz aylarda ( Mayıs ) sizlerinde hatırlayacağı üzere Galaxy S III ‘ ü piyasaya çıkarmıştı. Çıkardıkları andan itibaren bu telefonun teknoloji için devrim niteliğini taşıdığını söylemişlerdi kullanıcılar. Bu haberde sanırım bu tezi doğrular nitelikte.

Samsung, Apple firması ile amansız bir mücadele içinde olduğunu biliyoruz. Apple’ın Samsung’a açmış olduğu davalar Samsung’un başarısını hiç etkilememiş durumda.

Onlarca servis sağlayıcı tarafından milyonlarca kullanıcıya ulaşan Galaxy S III, piyasaya ilk çıktığında çok çeşitli eleştiriler almıştı. Ancak görünen o ki, Galaxy S III genel olarak kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı ve bu başarıyı 6 ayda 30 milyon satarak kutlamış oldu.

Samsung’un Polonya’da bulunan yöneticilerinden biri bu başarıyı twitter üzerinden duyurdu. Tweet ile aynı hakkında bilgilendirdi. Galaxy S III bu yıl Mayıs ayında satışa çıkmıştı ve 6 ay gibi kısa bir zaman diliminde 30 milyon satmayı başardı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.