AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Galaxy S4 Dengeleri Bozacak

Samsung Galaxy S4 Dengeleri Bozacak

Geçtiğimiz yıl mobil iletişim pazarının devi olan Apple’ı büyüme hızı bakımından geçen Samsung bu yıl da çıkışını amiral gemisi olan Samsung Galaxy s4 ile son sürat sürdürüyor.

Samsung Galaxy S4’ün aldığı olumlu tepkiler ve ön sipariş sayısı oldukça fazla. Böylece Samsung’un piyasanın diğer devi olan Apple firmasını bu yılda geçmesi olası ihtimaller arasında.

Android piyasasının devi olan Samsung geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi olan Samsung Galaxy S4’ü büyük bir etkinlikle tanıtmıştı.
Şu an için android işletim sisteminin yüklü olduğu telefonların en iyisi Samsung Galaxy S4. Android işletim sistemi piyasasında rakip tanımayan Samsung, diğer mobil işletim sistemi devi olan Apple ile büyük bir rekabet içerisinde.

Geçtiğimiz yıl Apple’ı büyüme hızıyla geçen Samsung bu yıl tanıttığı Galaxy S4 ile piyasaya damgasını bir daha vurdu.

gsmarena001

Samsung Galaxy s4’ün 50 milyondan fazla satması bekleniyor ve görünüşe göre bu sayı çok daha fazla bir rakama ulaşacak. Samsung Galaxy S4 Nisan ayı içerisinde 150’den fazla ülkede satışa çıkarılacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.