AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Galaxy S4’e Ait İlk Video ve İlk Resimler

Samsung Galaxy S4’e Ait İlk Video ve İlk Resimler

Samsung, yeni amiral gemisini tanıtmaya çok yakın. Yaklaşık olarak 1 veya 2 ay içerisinde yeni amiral gemi tanıtılacak. Bunu nereden biliyorsunuz derseniz ; çıkan sızıntı haberleri ve şimdi vereceğimiz haberden diyebiliriz. Galaxy S4’e ait ilk video bugün itibari ile geldi.

Çinde yayın yapan bir forum adresi bugün Galaxy S4’e ait olduğu iddia edilen bir video yayınladı. Video’da sizinde anlayacağınız üzere Galaxy S4’ün görüntülerini görebiliyoruz.

İşte Galaxy S4’ün ilk görüntüleri aşağıda ki videoda yer alıyor ;

Şimdiye kadar bir çok görsel iddiası karşımıza gelmişti bu cihazın. Tasarım konusunda çok farklı fikirlerde ortaya çıkarılmıştı. Samsung cephesinden Galaxy S IV’ün ilk görseli gün itibari ile yayınlandı. Samsung Mobile USA resmi Facebook sayfası üzerinden Galaxy S IV‘ün ilk görseli geldi. İşte ilk görsel ;

galaxy-s-IV

Görselin tam anlamı ile Galaxy S IV’ü göstermediğini söyleyebiliriz. Ancak genel hatlara baktığımızda daha önce ki amiral gemisi Galaxy S III‘ün çizgilerini görme şansımız var. Bu resimle birlikte Galaxy S III‘e göre çok köklü bir tasarım değişikliğinin gelmeyeceğide söylenebilir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.