AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Galaxy S5 Mini Geliyor

Samsung Galaxy S5 Mini Geliyor

Dünya çapında bir üne sahip firma olan Samsung, yeni akıllı telefonları ile birlikte farklılık yaratıyor. Piyasaya çıkardığı ürünler ile herkesin adeta göz bebeği olan firma, her çıkardığı akıllı telefonlar ve diğer teknolojik aletler ile başarıyı elde etmiş durumda. Bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5 tanıtılmıştı. Bu akıllı telefon ile adeta devrim yaratan Samsung, acaba her duyurduğu akıllı telefon sonrasında ki gibi Mini’yi çıkaracak mıydı? Bu soru muamma idi. Teknoloji sitelerinde bir çok haber dönmesine rağmen resmi açıklamalar gelmemişti ta ki bugüne kadar.

Şuanlık Samsung tarafından resmi açıklama yapılmasa da yinede Samsung’a yankınlığı ile tanınan bir site resmen Galaxy S5 Mini Fiyatı ve Galaxy S5 Mini raporlarını sundu. Raporu incelediğimizde cihazın parmak izi okuyucusunun yanı sıra kalp ritim ölçer gibi fazladan donanımlara sahip olarak gelmesi bekleniyor.

Galaxy S5 Mini fiyat etiketini bir hayli etkilemiş olsa gerek. Fiyatının ise 650 dolar gibi yüksek miktar olması bekleniyor. Ancak bunlar resmi ağızdan açıklanan yada resmi raporlar değil. Bu fiyatta ki bir Galaxy Mini satışları ne derece etkiler yetkililer düşünmüştür herhalde.

s5-mini

Galaxy S5 Mini bu hafta içerisinde Rusya ve diğer Avrupa ülkelerinde tanıtılması bekleniyor. Türkiye’ye ne zaman gelecek merak konusu olan cihazın ise ay sonu ülkemizde olma söylentileri yine blog ve forumlarda dolaşıyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.