AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Galaxy S5 Nasıl Bir Telefondur?

Samsung Galaxy S5 Nasıl Bir Telefondur?

Samsung Galaxy S5, galaxy serisinin beşinci telefonu olarak 11 Nisan 2014’de Türkiye’de satışa sunulmuştur. Bu harika bu telefon dört renk çeşitliliği ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Bu beş renk mavi, siyah, altın rengi ve beyaz renk çeşitlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bu telefonun iki farklı depolama seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan biri 16 Gb ve 32 Gb olarak ikiye ayrılmaktadır.

Depolama alanlarına bağlı olarak fiyatları da otomatikman artmaktadır. Türkiye’de genellikle 16 Gb’lık olan depolama çeşidi kullanılmaktadır. 32 Gb’lık olan nadir bulunmaktadır. Yaklaşık olarak Türkiye’de 2 milyara yakın bir fiyatla kullanıcılara sunulmuştur. Fakat şu anda daha makbul fiyatlarla bu telefona sahip olabilirsiniz. Şunu da belirtmek istiyorum ki Samsung genelde 1 senede 1 telefon çıkartmaktadır.

Galaxy-S5

 

Samsung’un rakipleri ise yaklaşık 6 ayda bir yeni bir telefon çıkarmaktadır. Samsung’un bir önceki telefonu olan Galaxy S4 artık rakiplerine yeniliyordu. Bu yüzden Samsung yeni bir telefon çıkarmaya karar verdi. Ve bu kararın sonucu olarak Galaxy S5’i çıkardı.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.