AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung ve Apple’ın Reklam Savaşları

Samsung ve Apple’ın Reklam Savaşları

Teknoloji dünyasının iki önemli firması yine reklamlarda karşı karşıya geldi. Samsung, Apple ile sürekli uğraşırken boyuna ceza alıyor. Ama uslanmıyorda firma. Sürekli olarak üzerine oynarken cezalardan da hiç çekinmiyor. Son olarak yine bir akıllı telefon reklamında karşı karşıya gelmişler.

Reklam iki genç arasında atışmalara sahne oluyor. Bir gencin elinde iPhone diğer gencin elinde ise Galaxy var. iPhone’u kullanan genç iPhone 6’ın ekran detayları ile ilgili bilgiler anlatırken diğer Galaxy kullanan genç ise daha önce bu yapılmadı mı gibi bir iğneleme mesajı gönderiyor diğer gence. Dış sesin girdiği tam o esnada ” Zaten büyük ekranlı telefonlar yeterince pazarda bulunuyor. iPhone 6’ya ne gerek var ” gibi bir söz sarf ediyor.

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.269 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.