AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung Z Ortaya Çıktı

Samsung Z Ortaya Çıktı

Samsung’un Tizen işletim sistemi ile çalışacak olan bir akıllı telefon yapacağı ortaya çıkmıştı geçtiğimiz aylarda. Daha doğrusu Tizen işletim sisteminin en son versiyonu ile çalışacak olan bir akıllı telefon ortaya çıktı. Samsung Z. Samsung’un yenilikleri devam ediyor.

Bilindiği gibi Tizen işletim sistemine sahip akıllı telefon piyasada yok denilecek kadar az. Yada daha önce hiç biri böyle işletim sistemine sahip cihaz kullanmamıştırda diyebiliriz. Tizen işletim sistemine sahip herhangi bir cihaz şu an için piyasada olmadığı gibi Samsung’un buna bir çözüm üreterek yenilik yapmaya karar verdiği ortaya çıkıyor. Bu cihaz ile piyasaya bir yeni işletim sistemi daha eklenmiş olarak piyasada yerini alması bekleniyor.

samsung-z

samsung-z-2

Telefonun genel özelliklerine bakıldığında gayet şık duruyor. Birde inceleme videosunu izleyebiliriz ;

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.