AnasayfaTeknoloji Haberleri › Samsung’dan Yeni Kamera Uygulaması

Samsung’dan Yeni Kamera Uygulaması

Akıllı telefon dünyasının lider isimlerinden Samsung, Windows Phone işletim sistemleri için piyasaya çıkarmış olduğu uygulamayı Windows Phone’da uygulamayı sundu. Ativ Camera ismi ile Windows Phone mağazalarında şuanlık yerini alan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı çektikten sonra Google Fotoğraflar alanınıza yükleyebilecek yada diğer sosyal ağlar üzerinde paylaşa bilme imkanına erişeceksiniz.

Şuanlık sadece Ativ cihazlar için indirilebilir durumda olan ATIV Camera uygulamasında ; HDR çekim modunun yanı sıra, hızlı-yavaş video çekim imkanı gibi birçok özellik barındırıyor. Samsung’un bu uygulama ile birlikte daha farklı uygulamalarını Windows Phone kullanıcıları için üretmeye devam edeceğini söylüyor.

ati-camera

Slow-Motion özelliğinin bulunması uygulamada yeni bir soluk getiriyor. Biliyorsunuz ki farklı kitlelere hitap etmek ve farklı konseptli uygulamalar her zaman kullanıcının dikkatini çekmiştir. Uygulamayı hemen indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.