AnasayfaTeknoloji Haberleri › SK Hynix, Galaxy S8 için söylenen 8GB RAM Modülünü Açtı

SK Hynix, Galaxy S8 için söylenen 8GB RAM Modülünü Açtı

Yaklaşan Samsung Galaxy S8’in söylentilerinden biri de 8GB RAM’lik olması. Akıllı telefon için çok fazla RAM olsa da, bunun yol olup olmadığını mutlaka bilmiyoruz, özellikle de geçmişte, daha fazla RAM bulunan telefonların bile daha az RAM bulunan cihazlar tarafından nasıl aktarıldığını gördük.

Bu, iyi bir pazarlama yapmak için yaptığını tahmin ettiğimiz söyleniyor ve SK Hynix‘in mobil cihazlar için tasarlanmış yeni bir 8GB RAM modülü (PhoneArena aracılığıyla) duyurduğu gibi söylentilerin doğru olabileceği söyleniyor ve bu şirketin RAM’inin Modülü Galaxy S8’e doğru yol alıyor olabilir.

sk-hynix-ram-640x426

SK Hynix, bellek üretme bileşenleri açısından Samsung’un Kore’deki ana rakibi olduğuna dikkat etmeliyiz, bu yüzden Samsung, rekabette satın almak için istekli olup olmadığından emin değiliz. Ayrıca şirketin Apple gibi şirketler için bellek bileşenleri ürettiğini de unutmayın, ancak iPhone 8’in 8GB RAM’i yükleyeceğinden kuşku duyuyoruz.

Her durumda SK Hynix’in teknolojisi iki kanallı konfigürasyonda bağlanan iki adet 8 Gigabit parça içerir ve daha sonra dört katman halinde istiflenir. Şirkete göre, bu yeni tasarımın bileşenin mevcut LPDDR4 mobil yongalarından% 30 daha az yer kapladığını ve% 20 daha verimli olduğunu iddia ediyorlar. Şirket, RAM modüllerinin 2017 yılının en yeni akıllı telefonlarına ulaşabileceğini ima etti ancak her şirketten bir ad vermedi.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12.052 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar