AnasayfaTeknoloji Haberleri › Skype Yenileniyor

Skype Yenileniyor

Hatırlayacaksınız bundan bir sene önce Skype ve Msn Messenger birleşmiş bu  birleşmede üzülen taraf MSN olmuştu. Microsoft, Messenger desteğini keserek yerine daha önemli bir karar alarak Skype ile birleştirme olayına gitmişti. Microsoft’un çalışmaları hızlı bir şekilde sürerken yeni arayüzlerde yavaştan belli olmaya başladı bile.Yeni arayüz ile buluşacak olan Skype, Windows için yeni arayüzünü yayınladı. Aynı zamanda Mac ve Skype 7 içinde bu arayüz kullanıma açılmış durumda. Yeni arayüzde kameralı sohbet sırasında aynı anda sağ tarafta yazışma sekmesi çıkacak. Böylece hem yazmak kolaylaşacak hemde görüntü daha da netleşecek. Bundan önce ki sürümlerde hatırlayacaksınız sohbet yeri kapanıyordu ve yazma yerini bilmeyenleri uğraştırıyordu.

skype-new

Windows için Skype ön izlemesini buradan ulaşabilir aynı zamanda Mac için Skype 7’ye buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.547 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.