AnasayfaTeknoloji Haberleri › Sony 3D Kişisel Görüntüleyici

Sony 3D Kişisel Görüntüleyici

Sony, IFA 2012′de gerçekleştirdiği etkinlikte tanıttığı cihazların dışında basın açıklamaları ile de bir çok yeni cihazı tanıttı. Bunlardan biri de HMZ-T2 Personal 3D Viewer adını taşıyan yeni üç boyut görüntüleyicisi. HMZ-T2 sayesinde kullanıcılar hem 2D hem de 3D olarak HD görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilecekler. İkiz OLED ekranlar sayesinde canlı ve süper keskin bir görüntü kalitesine ulaşmak mümkün hale geliyor.

Film ve oyunlara özel modlara sahip olan görüntüleyici de, mevcut 5.1 kanallı ses sistemine ek olarak kablosuz kulaklıklar da kullanılabiliyor. Görüntüdeki ton yoğunluğunun otomatik olarak ayarlanması sayesinde görüntüleyici göz yorgunluğu olmadan uzun süre kullanmak mümkün kılınıyor. Oyun ve sinema meraklılarının ilgisini çekmesi muhtemel cihaz, tasarımı sayesinde uzun bir süre sıkıntı yaratmadan kullanılabiliyor. Görüntüleyicinin piyasaya çıkış tarihi ve fiyatına ilişkin olarak ise bir bilgi verilmedi.

Kaynak : Teknoblog

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.