AnasayfaTeknoloji Haberleri › Sony Akıllı Saatini Duyurdu

Sony Akıllı Saatini Duyurdu

Sony, yapmış olduğu basın toplantısı ile phablet telefonun yanı sıra yeni nesil akıllı saati SmartWatch 2`yi duyurdu. Gün içerisinde haberini yaptığımız Xperia Z Ultra adında ki phablet akıllı telefon, Xperia ZU olarak tanıtıldı. Bunun yanı sıra Sony, yeni nesil akıllı saatini de duyurmuş oldu.

Sony SmartWatch 2’nin özelliklerine baktığımızda 1,6 inç ekranı 220 x 176 çözünürlüğü ile gelecek. Aynı zamanda 42 x 9 x 41 mm ölçülerinde olan akıllı saat, 122,5 gram ağırlığı ile göz dolduruyor. SmartWatch, Android işletim sistemi ve yeni nesil NFC teknolojisi özellikleri ile beraber gelecek.

sony-smartwatch-2-1

Akıllı saatin en önemli özelliklerinden birisi ise band özelleştirme özelliği ve artı toza ve suya dayanıklı olduğunu gösteren IP57 sertifikasına sahip olması göze çarpmakta. Bu özellik sayesinde artık her şey ufacık bir cihaza sığdırılmış durumda.  Suya ve toza dayanıklı akıllı saat sayesinde elinizi yıkarken yada havuza girerken hiç zorlanmayacaksınız. Çıkarmanıza da gerek yok.

sonysmartwatch2-2

Akıllı saat yaklaşık 200 uygulama ile birlikte Eylül ayında raflarda yerini alması bekleniyor. Sizlere daha sonra SmartWatch 2′ye ait detaylı özelliklerde sunacağız.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.