AnasayfaTeknoloji Haberleri › Sony Xperia lar için Android Ice Cream Sandwich güncellemesi

Sony Xperia lar için Android Ice Cream Sandwich güncellemesi

Sony Mobile 2011 Xperia cep telefonları için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi Nisan 2012 ortalarında başlayacağını duyurdu. Güncelleme alacak ilk Android tabanlı cep telefonları Xperia arc S, Xperia Neo V ve Xperia ray olacak. Güncellemelerin 4-6 hafta arasında süreceği XperiaBlog adresinden duyuruldu.

Bu telefonların ardından, 2011 Xperia serisinin geri kalanı için güncellemeler ikinci dalga (güncelleme) Mayıs – Haziran ayı sonundan itibaren başlayacak. Xperia arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Mini, Xperia mini pro, Xperia pro, Xperia aktif ve Walkman Sony Ericsson ise ikinci dalga da gelecek olan güncellemeler olarak bilgilendiriliyor. Verilen bilgi Haziran 2012 ‘ den önce güncelleme beklemeyin yönünde. Ancak Sony ‘ nin bu duyurusu bir çok güncelleme bekleyen kişileri hayal kırıklığına uğrattığını da söyleyebiliriz ki buna bende dahilim. Ocak ayında duyurdukları Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesinin Mart sonu olduğu yönünde idi.

Bakalım Sony Ericsson Xperia telefonlarına güncellemeler tam olarak ne zaman gelecek.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

1 Yorum.[Yorum yazın]

  1. […] ‘ ın yakışıklı mobil işletim sistemi Android 4.0 Ice Cream Sandwich son sürümü ile gelecek olan ve depolama sisteminin 16GB olduğu LG Optimus 4X HD ‘ in RAM […]

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.