AnasayfaTeknoloji Haberleri › Sony Xperia Z1 Compact Android Güncellemesi Geliyor!

Sony Xperia Z1 Compact Android Güncellemesi Geliyor!

Sony firmasının güncelleme konusunda ki katı kurallarını hep eleştirdim. Eleştirmeye de devam ediyorum. Sürekli olarak milleti oyalayan bir tavrı var. Aldığım telefonun güncellenmemesinden dolayı mı bu kadar sitemkarım bilmiyorum ama bazı kullanıcılarında benimle beraber hemfikir olmasından dolayı böyle düşünüyorum. Sony akıllı telefon dünyasında ki hızlı gelişimini sürdürürken yavaşta olsa güncellemelerini telefonlarına yapıyor. 

Sony-Xperia-Z1-Compact

Sony firmasının yeni akıllı telefon modeli olan Xperia Z1 Compact Android 4.4.4 KitKat güncellemesini sonunda alacak. Şuanda Xperia Z1 Compact için Android 4.4.4 KitKat güncellemesi İtalya, Rusya ve Endonezya’da çıktı. Yukarıda bahsettiğim güncelleme mevzusunda Sony bu cihaz için erken davranmış. Yeni çıkan bir model için erken güncelleme diyebiliriz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.