AnasayfaTeknoloji Haberleri › Spindle Artık Twitter’ın Oldu

Spindle Artık Twitter’ın Oldu

Twitter, son dönemlerin en çok kullanılan popüler Mikroblog servislerinden. Hatta tek servis oldular artık. Bunun yanı sıra bir çok başka servislerini de ağına katıyorlar. Twitter, son satın aldığı Spindle ile artık daha da güçlü oldu diyebiliriz. Sosyal ağ içeriklerini aramaya ve keşfetmeye odaklı bir servis olan Spindle artık Twitter’ın.

Twitter, diğer sosyal ağ servislerini yavaş yavaş almaya başladı. Son örnek ise haberimizde ki Spindle oldu. Kısa gönderiler ve içerikler ile başlayarak dünyanın en çok kullanılan mikroblog sosyal ağı olmayı başaran Twitter, satın almalar ile birlikte kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmeyi amaçlıyor. Bu nedenle de çeşitli şirketleri bünyesine katmaya devam ediyor. Twitter’ın daha iyi hizmet için satın aldığı son şirket ise Spindle oldu. Sosyal ağ içeriklerinin tamamını aramaya ve keşfetmeye yarayan bir servis olan Spindle, bundan böyle Twitter’ın himayesi altında olacak.

Spindle’ı aslına bakarsanız keşif motoru olarak adlandırabiliriz. Spindle’da aramalarımız lokal olarak bilgi verebilmekte. Yani yapmış olduğunuz aramalarda, göreceğiniz yorumlarda sizin konumunuz önemli bir etkene sahip oluyor. Küçük bir örnek ile açıklamak gerekirse etrafınızdaki insanların Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ içeriklerine ulaşabilmektesiniz. Twitter’ın bu satın alma ile ilgili olarak ne yapacağı tam kestirilemese de konum bazlı reklam tweetlerinde Spindle’ın yardımı olabileceği tahminler üzerinde. Bakalım Twitter Spindle ortaklığı ile neler ortaya çıkacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.548 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.