AnasayfaTeknoloji Haberleri › Sürücüsüz Otomobiller Sürücüler Tarafından Onaylandı

Sürücüsüz Otomobiller Sürücüler Tarafından Onaylandı

Teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi ile her geçen gün hayatımıza yeni bir ürün ekleniyor. Tüm alanlarda teknoloji hayatımızı kolaylaştıran buluşlara imza atmaya devam ediyor. Teknolojinin son geldiği noktalardan birisi olan sürücüsüz otomobiller geleceğimizi etkilemek için hazırlanmaya başladılar bile. Google dâhil birçok otomobil şirketi ve diğer şirketler sürücüsüz otomobillerini test etmeye başladılar. Hatta Google saati 60 TL’den sürücüsüz otomobillerine test şoförleri arıyor. Bütün bu yenilikler olurken birde bizlere yani otomobil kullanıcılarına yeni sürücüsüz otomobiller hakkında ne düşündüğümüz sorulmuş. Gelin bakalım cevabı neymiş?

Sürücüsüz otomobiller hayatımızı her bakımdan kolaylaştırmak için üretildi. Hiçbir sürücü gereksinimine ihtiyaç duyulmayan sürücüsüz otomobiller de her türlü trafik gereksinimi düşünülmüş. Bizler de elbette sürücüsüz otomobillerin hayatımıza girmesini isteriz. Yapılan bir ankette sürücülerin sürücüsüz otomobil hakkında ne düşündükleri soruluyor. Anketin sonucuna göre katılımcıların yaklaşık %71’lik kısmı sürücüsüz otomobillere olumlu gözüyle bakıyor.

Sürücüsüz otomobiller hiçbir işleme gerek kalmadan kendiliğinden gidebiliyor. Buda hem şehir içi hem de şehirlerarası yolculuklarda bizlere oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. İster uyuyun, ister telefonunuz ile ilgilenin, isterseniz de kitap okuyun! Dilediğinizi yaparak istediğiniz yere ulaşmak gerçekten harika bir şey olmalı. Geride kalan %29’luk kısım ise manuel olarak araba kullanmayı seven kişilerden oluşuyor olabilir.

Peki, sizler yeni sürücüsüz otomobiller hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hayatımıza ne gibi etkileri olacaktır, sizler kullanmak ister miydiniz?

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.