AnasayfaTeknoloji Haberleri › Symbian Artık Üretilmeyecek

Symbian Artık Üretilmeyecek

Akıllı teknoloji dünyasına ayak uydurmaya çalışan ve oldukça gerilerde kalarak küllerinden doğmak isteyen Nokia, artık Symbian işletim sistemli telefon üretmeyecek. Son dönemlerde ağırlıklı olarak Windows Phone ürünlerini sunan Nokia, Symbian devrini bugünden itibaren kapatmış bulunuyor.

Aslında bu karar süpriz olmadı. Geçtiğimiz haftalarda Nokia’nın Symbian’a veda edileceği konuşuluyordu. Ve sonunda bugün resmi açıklama geldi. Nokia için Symbian macerası resmen bitmiş oldu. Şirket, 808 PureView telefonun Symbian’lı son telefonu olduğunu da açıkladı.

Artık Symbian yerine Windows Phone telefonları Nokia cephesinden göreceğiz. Bakalım ilerleyen aylarda hangi yeni Nokia akıllı telefonları göreceğiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.