AnasayfaTeknoloji Haberleri › Telefonların Şarj Sorunu Tarih Oluyor

Telefonların Şarj Sorunu Tarih Oluyor

Günümüzde ilerleyen teknoloji sayesinde her birimizin elinde bir akıllı telefon var. Akıllı telefonlar olmadan hayatımıza devam etmek gerçekten imkansızlaşıyor. Tarihler 2016’yı gösterirken teknolojinin ilerlemesine hiçbirimiz ‘’Dur!’’ diyemiyoruz. Akıllı telefonlarımızla yaptıklarımız işler, çektiğimiz fotoğraflar, kullandığımız uygulamalar, yaptığımız görüşmeler olmadan hayatımız nasıl ilerleyebilir ki? Üstelik telefonlarımızın varlığına bu kadar alışmışken bu bağımlılık daha uzun yıllar süreceğe benziyor.

Telefon bağımlılığı herkesi pençesine almışken teknolojinin getirdiği avantajlar dışında dezavantajlarda olmuyor değil. Örneğin telefonların zamanımızı çok fazla çalması durumu. Telefonları kullandığımız süre o kadar uzun ki gerçekten elden düşmüyor telefonlar. Hal böyleyken akıllı telefonların bataryaları bu duruma dayanamıyor. Her akıllı telefonun cazip internet fırsatı olduğundan dolayı telefonların şarjları gün boyu bile dayanmaz hale geliyor. Telefonunuzun şarjı bittiğinde hayat sona eriyormuş gibi hissedebilirsiniz çünkü artık o derece bir bağımlılık var telefonlara karşı.  Ama artık bu durum tarih oluyor. Teknoloji dev markası olan Oppo’nun taze çıkan teknolojisi sayesinde telefonlar sadece 15 dakikada şarj olacak ve sizi zamandan tasarruf etmeye davet edecek.

Yepyeni bir teknolojiyle karşımıza çıkan Oppo markası bu mucizeler yaratan aleti bizlerle tanıştırmakta gecikmedi. Mükemmel bir özellik gösteren cihazı Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttı.  Telefon şarj sorununu tarihe geçirecek olan alet  maksimum 2.500 mAh kapasitedeki telefonların şarj sorununa kökten çözüm olacak. Sorunsuz bir biçimde çalışan teknoloji severlerin ilgisini kısa bir sürede çekeceğe benziyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.