AnasayfaTeknoloji Haberleri › Temple Run Artık Windows 8’de

Temple Run Artık Windows 8’de

Oyunseverlerin telefonlarını ellerinden düşürmemesine yol açan Temple Run, İOS ve Android sürümünden sonra Windows 8 işletim sistemini kullanana akıllı telefonlara da geldi.

Imangi Studios adlı oyun firmasının hazırlamış olduğu Temple Run oyununun ilk versiyonu Windows Phone Store‘de yer alıyor. Oyun 23 MB gibi oldukça makul bir alana sahip. Temple Run adlı oyunun diğer sürümlerinin de yakın bir zamanda Windows Phone telefonlar için gelmesi bekleniyor.

Bugünlerde internette dolanan çeşitli dedikodulara göre Electronic Arts adlı oyun firmasının hazırlamış olduğu Real Racing 3 oyunu da Windows işletim sistemine sahip telefonlara gelecek.

Bu oyunlara ek olarak Gravity Guy 2 adlı oyunda Nisan ayında Windows Phone Store’de yerini alacak. Oyun 2.99$ ücrete sahip.

Tüm bu oyunlara ek olarak 6th Planet, Propel Man, Filing Theory oyunlarda Windows Phone Store’de kullanıcıların beğenisine sunuldu.

temple-run-nokia

Windows Phone Store gittikçe gelişiyor ve çeşitli uygulamalara yer veriyor. Nereye kadar gelişir? Android Marketi geçer mi? Apple Store ile yarışabilir mi? gibi soruların cevaplarını ise zamanla öğreneceğiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.548 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.