AnasayfaTeknoloji Haberleri › Temple Run Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Temple Run Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Çıktığı dönemde neredeyse herkesin bildiği ve oynadığı oyun olan Temple Run rekor indirme sayısına ulaştı. Mobil oyun sektöründe ki öncü başarılarından biri olarak gösterilebilecek oyun Temple Run, 1 milyar indirme barajını geçerek dünyada bir ilke imza attı. Daha önce de bu barajı sadece bir oyun geçmişti. Rovio tarafından geliştirilen Angry Birds adlı oyunda 1 milyar indirme barajını geçen ilk oyunlardan bir tanesi idi. Ancak burada önemli bir nokta var ki Temple Run’ın yapımcısı Imangi Studios bu hesaplamaları Temple Run 1 ve Temple Run 2’nin tüm indirme rakamlarının toplamı alınarak hesaplamış. ncak Disney için özel olarak yapılan diğer Temple Run versiyonları bu hesaplamanın dışında bırakılarak hesaplanmış.

temple-run

Genel olarak baktığımızda bu rakamın normal olduğunu söyleyebiliriz. Neredeyse her telefona veya tablete baktığımızda Angry Birds, Temple Run, Candy Crush ve Subway Surfers oyunlarından ikisi (hatta hepsi) yüklü olarak karşımıza çıkıyor. Hali ile bu oyunların indirme rakamları da bu kadar muhteşem rakama ulaşabiliyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.