AnasayfaTeknoloji Haberleri › Tweetler Artık WhatsApp Aracılığı ile Gönderilebilecek

Tweetler Artık WhatsApp Aracılığı ile Gönderilebilecek

Sosyal ağlarda ki yenilikler hiç bitmiyor. Sürekli olarak teknoloji ile gelen yeniliklerden yararlanan ve bunları bize en iyi şekilde sunan şirketler, farklılık derecesinde güzel işler yapıyor. Bugün yeniliğin ismi Twitter’dan geldi. Sosyal medyanın en büyük oluşumu olan Twitter, yenilikler abidesi oldu diyebiliriz.

Yeniliklerden bahsetmişken Twitter geçenlerde yine bir yeniliğini duyurmuştu. Bunu size haber olarak sunamadık ama GIF uzantılı dosya paylaşma ve Tweet veya Retweetlere yorum yapma özelliğini de geçen gün bizlere duyurmuştu Twitter. Ayrıyetten bugünde farklı bir yeniliği daha duyurmuş oldu.

Bunda böyle WhatsApp yolu ile beğendiğiniz Tweetleri arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz. Twitter’da WhatsApp’da paylaş butonu yoktu. Şuanda anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en iyisi ve en popüleri olan WhatsApp’da bundan böyle Twetleri arkadaşlarınıza gönderme imkanına sahip olacaksınız.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.